Детска облека Зајаче

1,350.00 ден

Нека вашето малечко заблеска во оваа детска облека од омиленото Зајаче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.
Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
Compare

Опис

Нека вашето малечко заблеска во оваа детска облека од омиленото Зајаче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.
Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
 
Расположливи големини:
S 0-6 месеци 70cm
M 6-12 месеци 80cm
L 12-18 месеци 90cm
XL 18-24 месеци 100cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска облека Зајаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…