Детска плишана перница – Twinkle Light Star

690.00 ден

Детска плишана перница – Twinkle Light Star. Плови во светот на мекоста и магијата со нашата Twinkle Light Star плишана перница – перница која го преплавува просторот со нежност и магична атмосфера.

Compare

Опис

Детска плишана перница – Twinkle Light Star. Плови во светот на мекоста и магијата со нашата Twinkle Light Star плишана перница – перница која го преплавува просторот со нежност и магична атмосфера. Направена од најмекиот кадифен материјал, оваа перница обезбедува исклучителна удобност, овозможувајќи ти да се опуштиш во прегратката на малата ѕвезда.
Технички карактеристики:
-Материјал: кадифен материјал;
-Напојување: 3 x AA батерии;
-Боја: розова, плава.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска плишана перница – Twinkle Light Star”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…