Детска проодувалка гравче

1,490.00 ден

Дозволете вашето дете да ужива во возењето и навистина да се забавува и слободно да се движи со оваа детска проодувалка гравче. Бидејќи нозете на детето секогаш остануваат во контакт со земјата, вашето дете ќе се чувствува самоуверено возејќи во секое време.

Compare

Опис

Дозволете вашето дете да ужива во возењето и навистина да се забавува и слободно да се движи со оваа детска проодувалка гравче. Бидејќи нозете на детето секогаш остануваат во контакт со земјата, вашето дете ќе се чувствува самоуверено возејќи во секое време. Оваа проодувалка има два држачи во вид на рог и три цврсти тркала за непречено возење.

Идеална за деца на возраст од 1-2 години

До 20kg тежина

Димензии: 45x23x36cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска проодувалка гравче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…