Детска работилница во Мече куферче

790.00 ден

Детска работилница во Мече куферче со која вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска работилница во Мече куферче со која вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Оваа детска работилница магично се собира! Уникатна работилница кој се претвара во куферче со тркалца, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии на куферчето собрано:25cm x 9cm x 20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска работилница во Мече куферче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…