Детска фотелја жирафа

1,990.00 ден

Детска фотелја жирафа, совршена за секоја детска соба. Удобна за седење и практична за користење.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детска фотелја жирафа, совршена за секоја детска соба. Удобна за седење и практична за користење.
Димензии: 50x45x80cm
Препорачана возраст 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска фотелја жирафа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…