Детски Доктор сет

990.00 ден

Детски Доктор сет, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски Доктор сет, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Овој доктор сет магично се собира! Уникатна ординација кој се претвара во ранче, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Овој сет за играње располага со музика и светлина.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Сетот вклучува 31 парчиња.
 
Димензии на ранчето собрано:26.2х14.8х28cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски Доктор сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…