Детски забавен парк со 50 топчиња

2,690.00 ден

Детски забавен парк со 50 топчиња за одлична забава на вашите најмили.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски забавен парк со 50 топчиња за одлична забава на вашите најмили. Две деца може да бидат во паркот истовремено и да се забавуваат со фрлање топки.
Шестоаголниот забавен парк е специјално дизајниран за децата, го подобруваат препознавањето на боите, координацијата на рацете и очите, исто така, ја негуваат нивната независност. Прекрасно е и за интеракцијата родител дете.
Ставете ги вашите деца внатре, оставете ги да уживаат и да се забавуваат. Нека учат додека се забавуваат!
Кога играта ќе заврши, едноставно соберете го. За надворешна и внатрешна употреба.

Димензии: 148 х 66.5 х 50 cm
Препорачана возраст: од 6 месеци до 42 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски забавен парк со 50 топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…