Детски костими Патролни шепи

950.00 ден

Нека вашето малечко заблеска во костим од омилените Патролни шепи. Нека се почуствува како својот омилен јунак. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костими Патролни шепи Skye останат на залиха. Нека вашето малечко заблеска во костим од омилените Патролни шепи. Нека се почуствува како својот омилен јунак. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими.
Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-10 години 120-130cm
L 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костими Патролни шепи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…