Детски костими Штрумфови

950.00 ден

Нека вашето малечко заблеска во костим од омилените Штрумфови. Нека се почуствува како својот омилен јунак од цртаните филмови.

Нема на залиха

Compare

Опис

Нека вашето малечко заблеска во костим од омилените Штрумфови. Нека се почуствува како својот омилен јунак од цртаните филмови. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими.
Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
 
Расположливи големини:
M 4-6 години 100-110cm црвен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костими Штрумфови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…