Детски костими Том и глувче

950.00 ден

Детски костими Tom and Jerry. Нека вашето малечко заблеска во костим од омилените Tom and Jerry.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костими Tom and Jerry. Нека вашето малечко заблеска во костим од омилените Tom and Jerry. Нека се почуствува како својот омилен јунак од Tom and Jerry. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими.

Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-10 години 120-130cm
L 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костими Том и глувче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…