Детски костим Версајска Принцеза

1,390.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцеза. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на розова и златна боја и детали кои костум го прават навистина посебен.

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцеза. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на розова и златна боја и детали кои костум го прават навистина посебен. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите костими и дефинитивно ќе ја направи вашата мала принцеза да се чувствува како вистинска принцеза.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Версајска Принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…