Детски костим Вештерка

890.00 ден

Маскирајте ја вашата мала ќерка во слатка вештерка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте ја вашата мала ќерка во слатка вештерка. Костумот се состои од 2 дела, капа и фустан.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Вештерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…