Детски костим Виолетова Принцеза

950.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на виолетова принцеза.

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на виолетова принцеза. Дизајниран со живописна виолетова боја и прекрасни детали за врвно кралско искуство. Костимот се состои од целосен фустан со лента
 
Расположливи големини:
S 2-3 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Виолетова Принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…