Детски костим Волшебничка

990.00 ден

Фантастичен костим за одлична забава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Фантастичен костим за одлична забава. Ако сакате уникатна маска ова е вистинскиот избор. Костим со одличен квалитет и начин на изработка.
Костимот е изработен од полиестер.
Препорачуваме рачно перење на сите наши костими во нежен детергент.
Да не се носи на хемиско чистење и да не се користи белило. Се препорачува пеглање со пегла на пареа.

Расположливи големини:
S 1-3 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 11-14 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Волшебничка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…