Детски костим Војник

1,250.00 ден

Што сака вашето дете да биде кога ќе пораснат? Покрај “големо дете”, претпоставуваме дека можеби размислува за кариера во војска.

Нема на залиха

Compare

Опис

Што сака вашето дете да биде кога ќе пораснат? Покрај “големо дете”, претпоставуваме дека можеби размислува за кариера во војска. Значи, ако се радува и се подготвени да станe војник, овој костим е вистински избор за вас!
Костимот е изработен од полиестер. Се состои од 2 дела, пантолони и горен дел.
Препорачуваме рачно перење на сите наши костими во нежен детергент.
Да не се носи на хемиско чистење и да не се користи белило. Се препорачува пеглање со пегла на пареа.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Војник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…