Детски костим Докторка

1,290.00 ден

Вашата мала Докторка ќе биде подготвена за забава со овој детски костим и ќе биде задолжена за вашето здравје и безбедност.

Compare

Опис

Вашата мала Докторка ќе биде подготвена за забава со овој детски костим и ќе биде задолжена за вашето здравје и безбедност. Костимот се состои од: бел лабораториски мантил, блузичка, сукњичка и венче.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Докторка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…