Детски костим Елза од Frozen Fever

1,290.00 ден

Детски костим Елза од Frozen Fever е приказна за волшебството, предавство, простување и сестринство. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.

Compare

Опис

Детски костим Елза од Frozen Fever е приказна за волшебството, предавство, простување и сестринство. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките. Прекрасниот фустан е како фустанот на Елза од цртаниот. Костимот се состои од целосен фустан.

Расположливи големини:

M 5-6 години

L 7-8 години

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Елза од Frozen Fever”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…