Детски костим Железен човек со мускули

990.00 ден

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој, железен човек со мускули.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој, железен човек со мускули. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од 3 дела, дел за на глава, пантолони и блуза.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Железен човек со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…