Детски костим Зајаче

450.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза во слатко Зајаче како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 3 дела, сукњичка, венче и машна.
Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза во слатко Зајаче како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 3 дела, сукњичка, венче и машна.
Универзална големина, одговара на деца до 120cm висина
Должина на сукњичката: 26cm
Ластичето на струкот се растегнува од 22-50цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Зајаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…