Детски костим Зелен суперхерој

990.00 ден

Детски костим Зелен суперхерој Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен минион.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Зелен суперхерој Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен минион. Костимот е изработен од полиестер и се состои од 3 дела, блузичка, дел за на глава и пантолони.

 
Расположливи големини:
S 2-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Зелен суперхерој”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…