Детски костим Минион

450.00 ден

Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен минион.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен минион. Костимот е изработен од полиестер и се состои од 3 дела, блузичка, дел за на глава и пантолони.

Расположливи големини:
S 2-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ МОДЕЛ И ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Минион”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…