Детски костим Мини

450.00 ден

Детски костим Мини, совршен начин кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Compare

Опис

Детски костим Мини, совршен начин кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 2 дела, сукњичка и венче.
Универзална големина, одговара на деца до 130cm висина
Должина на сукњичката: 30cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Мини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…