Детски костим Пират

990.00 ден

Совршен детски костим Пират за вашиот малечок. Време е да се оствари сонот на вашето мало момче и да му дадете шанса да влезе во светот на пиратите. Овој костим е најдобрата опција за тоа.

Compare

Опис

Совршен детски костим Пират за вашиот малечок. Време е да се оствари сонот на вашето мало момче и да му дадете шанса да влезе во светот на пиратите. Овој костим е најдобрата опција за тоа.
Сетот се состои од капа, горен дел, пантолони и навлаки за чевли.
Расположливи големини:
S 1-3 години 90-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 11-14 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пират”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…