Детски костим Принцезата Снежана

950.00 ден

Огледалце, огледалце на ѕидот, кој е најсладок на светот? Во сетот на принцезата Снежана е вклучено фустанче, наметка и венче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Огледалце, огледалце на ѕидот, кој е најсладок на светот? Во сетот на принцезата Снежана е вклучено фустанче, наметка и венче.
Препорачуваме рачно перење на сите наши костими во нежен детергент.
Да не се носи на хемиско чистење и да не се користи белило. Се препорачува пеглање со пегла на пареа.

Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-9 години 120-130cm
L 9-12 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

1 преглед за Детски костим Принцезата Снежана

  1. 5 out of 5

    Milica Petrova Mitreva

    Golemina – S-

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…