Детски костим Принцеза Златокоса

890.00 ден

Вашата малечка нека заблеска во овој костим Принцеза Златокоса. Одличен костим кој нема да остави никој рамнодушен.

Compare

Опис

Вашата малечка нека заблеска во овој костим Принцеза Златокоса. Одличен костим кој нема да остави никој рамнодушен.
Костимот се сосгои од целосно фустанче.
 
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Принцеза Златокоса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…