Детски костим Принцеза на морињата

990.00 ден

Совршен костим за вашето малечко. Време е да се оствари сонот на вашето мало девојче и да и дадете шанса да влезе во светот на пиратите .

Нема на залиха

Compare

Опис

Совршен костим за вашето малечко. Време е да се оствари сонот на вашето мало девојче и да и дадете шанса да влезе во светот на пиратите .Овој костум е најдобрата опција за тоа. Сабјата и чевлите не се вклучени во комплетот.

Расположливи големини:
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Принцеза на морињата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…