Детски костим Принцеза Сирена

890.00 ден

Детски костим Принцеза Сирена. Вашата принцеза нека биде разиграната мала Принцеза сирена. Одличен костим кој нема да остави никој рамнодушен.

Compare

Опис

Детски костим Принцеза Сирена. Вашата принцеза нека биде разиграната мала Принцеза сирена. Одличен костим кој нема да остави никој рамнодушен.

Костимот се сосгои од целосно фустанче со крилца.
 
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-9 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Принцеза Сирена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…