Детски костим Принцеза Сирена

890.00 ден

Легендата за сирена е секогаш најдобрите приказна пред спиење на секоја мала принцеза. Време е да се оствари сонот на вашето мало девојче и да и дадете шанса да влезе во светот на бајките.

Нема на залиха

Compare

Опис

Легендата за сирена е секогаш најдобрите приказна пред спиење на секоја мала принцеза. Време е да се оствари сонот на вашето мало девојче и да и дадете шанса да влезе во светот на бајките. Со својот сјај овој костим мала сирена, без сомнение ќе биде омилен подарок на вашите девојки и сите очи ќе бидат свртени кон неа. Совршена комбинација на елеганција и убавина. Костимот се сотои целосен фустан.

Материјал на изработка: 35% памук, 65% полиестер

Расположливи големини:
S 2-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Принцеза Сирена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…