Купи!

Детски костим Пурпурна вештерка

1,150.00 ден

Маскирајте ја вашата мала ќерка во слатка пурпурна вештерка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте ја вашата мала ќерка во слатка пурпурна вештерка. Костумот се состои од 2 дела, капа и фустан.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пурпурна вештерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…