Детски костим Пчела

890.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза во слатка пчелка како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза во слатка пчелка како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костимот се состои од 3 дела фустанче, крилца и венче.
 
Расположливи големини:
S 1-3 години 90-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 11-14 години 130-140cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пчела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…