Детски костим Сирена

950.00 ден

Легендата за сирена е секогаш најдобрите приказна пред спиење на секоја мала принцеза.

Нема на залиха

Compare

Опис

Легендата за сирена е секогаш најдобрите приказна пред спиење на секоја мала принцеза. Време е да се оствари сонот на вашето мало девојче и да и дадете шанса да влезе во светот на бајките. Со својот сјаен сјај овој комплет костум сирена, без сомнение ќе биде омилен подарок на вашите девојки и сите очи ќе бидат свртени кон неа. Совршена комбинација на елеганција и убавина. Маската се состои од фустан и венче.

Расположливи големини:
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Сирена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…