Детски костим Снежна принцеза

790.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачки кога ќе го носи овој совршен костим на Снежна принцеза. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со долги бели ракавите кои костум го прават навистина посебен.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачки кога ќе го носи овој совршен костим на Снежна принцеза. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со долги бели ракавите кои костум го прават навистина посебен. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими и дефинитивно ќе ја направи вашата мала принцеза да се чувствува како вистинска Снежна принцеза на овој ден.
Костимот се состои од фустан
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Снежна принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…