Детски костим Црвенкапа

1,290.00 ден

Спасете ја бабичка, победете го големиот лош волк и станете дел од приказната со една од најпопуларните костими од бајките, Црвенкапа.

Compare

Опис

Спасете ја бабичка, победете го големиот лош волк и станете дел од приказната со една од најпопуларните костими од бајките, Црвенкапа.
Комплетот вклучува:
-наметка со капа
-фустан
-црвена лента
Расположливи големини:
-S: 95-110cm
-M: 110-120cm
-L: 120-130cm
-XL: 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Црвенкапа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…