Детски костим Црниот Пантер

950.00 ден

Одличен костим за вашето дете од неговиот омилен супер херој црниот пантер човек пајак со мускули. Костимот е изработена од полиестер.

Compare

Опис

Одличен костим за вашето дете од неговиот омилен супер херој црниот пантер човек пајак со мускули. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од целосен костим со дел прекривки за кондури, околувратник, стегачи за раце и ракавици.
Расположливи големини:
S 3-5 години
M 6-8 години
L 9-11 години
Ве молам во забелешка наведете која големина ви е потребна!
Замена и рефундирање на средства се прави во рок од 14 дена по прием на пратката. Во случај на замена или враќање на производ потребно е производот да биде спакуван во оригиналното пакување со сите составни делови. Производот не треба да биде носен или перен!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Црниот Пантер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.