Детски костим Човек Лилјак со мускули

550.00 ден

Детски костим Човек Лилјак со мускули.Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Човек Лилјак со мускули.Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој. Костимот е изработена од полиестер и се состои од 3 дела, капа, пантолони и блуза.

Расположливи големини:
S 2-4 години 100-110cm

M 4-6 години 110-120cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Човек Лилјак со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.