Продажба!

Детски костим Ѓаволче

990.00 ден 890.00 ден

Нека вашето малечко девојче или момче изгледа неодоливо слатко со овој детски костим Ѓаволче.

Compare

Опис

Нека вашето малечко девојче или момче изгледа неодоливо слатко со овој детски костим Ѓаволче. Костумот ѓаволe е уникатен костум со прекрасна црвена наметка со капуљача рогови и црвени ракавици.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Детски костим Ѓаволче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…