Детски костим Јасмин

950.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза во прекрасната принцеза Jасмин од Аладин. Совршен костим која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза во прекрасната принцеза Jасмин од Аладин. Совршен костим која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од горен дел, долен дел и тиара
Расположливи големини:
S 3-5 години 104cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Јасмин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…