Детски костим Mistery Ninja

1,390.00 ден

Оригинален костим за вашиот мал нинџа кој нема да остане незабелажан.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оригинален костим за вашиот мал нинџа кој нема да остане незабелажан. Костимот се состои од: пантолони, блуза, оклоп, маска за лице, каиш и ремени

Расположливи големини:
S 3-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Mistery Ninja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…