Детски костим Napoleon

1,490.00 ден

Детски костим Napoleon. Ако сакате сите да се вртат по вашиот малечок, Napoleon е вистинскиот избор. Костим со одличен квалитет и начин на изработка.

Compare

Опис

Детски костим Napoleon. Ако сакате сите да се вртат по вашиот малечок, Napoleon е вистинскиот избор. Костим со одличен квалитет и начин на изработка.

Костимот се сосгои од блуза, пантолони, капа и ракавици.
Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Napoleon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…