Детски костим Scared to the Bone

1,290.00 ден

Неодолив Halloween детски костим Scared to the Bone. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Неодолив Halloween детски костим Scared to the Bone. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Костумот се состои од 4 дела, фустан, венче, маска за лице и хеланки.
 
Расположливи големини:
L 8-10 години 130-140cm
XL 10-12 години 140-150cm
ХXL 12-14 години 150-160cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Scared to the Bone”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…