Детски крилца Пчелка

250.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка пчелка како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка пчелка како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од крилца и венче.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски крилца Пчелка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.