Детски мантил за дожд со точки

200.00 ден

Заштитете ги вашите најмили од дождот оваа есен! Едноставен мантил за дожд за деца, идеален за заштита од влага, ветер и дожд.

Compare

Опис

Заштитете ги вашите најмили од дождот оваа есен! Едноставен мантил за дожд за деца, идеален за заштита од влага, ветер и дожд.
Достапни бои: со жолти и со црвени точки
 
Универзална големина одговара на деца со висина од 120-160cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАПОМЕНЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски мантил за дожд со точки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…