Купи!

Детски паметен часовник – телефон – LBS следач

1,390.00 ден

Детски паметен часовник, телефон и LBS следач.

Compare

Опис

Детски паметен часовник, телефон и LBS следач.
*Кратко притиснете го копчето два пати за осветлување, а потоа кратко кликнете го копчето повторно за да го исклучите светлото.
*Разговор: Не само што може да остварите повик кон вашето дете, исто така може да му говорите во било кое време, каде и да е.
*SOS – помош: Доколку се во опасност, децата би можеле да повикаат помош со притискање на копчето sos во траење од 3 секунди. Ќе се оствари повик на бројот што е поврзан.
*Безбедна зона на движење: родителот може да прилагоди безбедносниот опсег во кој детето се движи, кога детето ќе ја напушти безбедносната зона, родителот ќе добие потсетник навреме.
Карактеристики:
-LBS
-Разговор
-Следење
-Безбедна зона на движење
-Аларм
-Предупредување за празна батерија
-Далечинско исклучување
-SOS повик кон ваш телефонски број

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски паметен часовник – телефон – LBS следач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.