Детски патики Star Wars

450.00 ден

Детски патики Star Wars одлични патики за вашето малечко со неговите омилени ликови.
Compare

Опис

Детски патики Star Wars одлични патики за вашето малечко со неговите омилени ликови.
 
Расположливи големини:
22-27 европски броеви

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА  ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски патики Star Wars”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…