Детски пончо пешкири

390.00 ден

Време е за плажа, детски пончо пешкири со омилените херои на вашите најмили.

Compare

Опис

Време е за плажа, детски пончо пешкири со омилените херои на вашите најмили.
 
Димензија: 72х48cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски пончо пешкири”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…