Детски портокалов дуксер

590.00 ден

Топол, модерен и квалитетен детски дуксер.

Нема на залиха

Compare

Опис

Топол, модерен и квалитетен детски дуксер.
Материјал на изработка: 80% памук, 20% полиестер
 
Располежливи големини: 3/4, 5/6, 7/8, 9/10, 11/12, 13, 14
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски портокалов дуксер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…