Детски сет Војник

350.00 ден

Детски сет Војник. Совршен детски сет војник во зелена и црна боја. Време е да се оствари сонот на вашето дете и да му дадете шанса да влезе во светот на борбените војници.

Compare

Опис

Детски сет Војник. Совршен детски сет војник во зелена и црна боја. Време е да се оствари сонот на вашето дете и да му дадете шанса да влезе во светот на борбените војници. Оваа пушка и кацига се совршени за највоздуливата игра на вашите најмили..

Сетот се состои од кацига и пушка во зелена и црна боја.
Материјал на изработка: пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет Војник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…