Детски сет за фудбал

1,250.00 ден

Детски сет за фудбал кој содржи два гола, топка и пумпа кој лесно се склопува и расклопува. Сетот е составен од пластика, не зафаќа многу простор па може да го носите со себе каде и да посакате.

Compare

Опис

Детски сет за фудбал кој содржи два гола, топка и пумпа кој лесно се склопува и расклопува. Сетот е составен од пластика, не зафаќа многу простор па може да го носите со себе каде и да посакате. Во производот се вклучени пумпа за топка и мрежа за голот.

Димензии на гол: 110*80*42 cm

Дијаметар на топка: 16cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски сет за фудбал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…