Детски циркуз шатор кој самите го боите

1,990.00 ден

Детскиот хартиен циркуз шатор, кој вашите најмили од него можат да направат уметничко дела можат да ја насликаат куќата со омилени бои и да ја покажат својата креативност.

Compare

Опис

Детскиот хартиен циркуз шатор, кој вашите најмили од него можат да направат уметничко дела можат да ја насликаат куќата со омилени бои и да ја покажат својата креативност. Оваа хартиена куќа помага во развојот на моторната вештина на детето, когнитивниот и социјалниот развој.
Карактеристики:
– Материјал: 100% рециклирана хартија
– Пакување: Спакуван во кутија
– Идеален подарок за деца
– Димензии:147x102cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски циркуз шатор кој самите го боите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…