Детски чевлички Пепа

790.00 ден

Детски чевлички Пепа, одлични чевлички за вашата малечка со нејзината омилена Пепа.
Compare

Опис

Детски чевлички Пепа, одлични чевлички за вашата малечка со нејзината омилена Пепа.
 
Расположливи големини:
23-28 европски броеви
Водич на големини на последната фотографија

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА  ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Замена и рефундирање на средства се прави во рок од 14 дена по прием на пратката. Во случај на замена или враќање на производ потребно е производот да биде спакуван во оригиналното пакување со сите составни делови. Производот не треба да биде носен или перен!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски чевлички Пепа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…